Moc Aktualności

Konkurs na plakat

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu przygotowała konkurs, w którym zdobyć można super nagrody sponsorowane…

Weź udział w konkursie FIBER

Łączymy ludzi z prędkością światła i kochamy naszych Klientów, więc Święto Zakochanych nie mogło umknąć naszej…

Ferie z TV FIBER

Z telewizją światłowodową FIBER w ferie nie ma nudy! Aż 11 kanałów (w tym 5 jakości…

TV FIBER i wszystko gra!

Sylwester w domu? Z telewizją FIBER wejdziesz w Nowy Rok tanecznym krokiem! Aż 25 muzycznych kanałów…

Od nas dla Was

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Klientom życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i rodzinnej…

NAJLEPSZA OFERTA DLA CIEBIE

Do wybranych pakietów

MULTIROOM gratis!

Nie musisz posiadać kolejnego dekodera!

SPRAWDŹ, CZY JESTEŚ W ZASIĘGU FIBER

i skorzystaj z atrakcyjnych ofert

Twój Lokalny Operator Światłowodowy

Dlaczego światłowód?

Dlaczego światłowód?

Operatorem marki Fiber są wiodące firmy telekomunikacyjne działające od wielu lat na lokalnych rynkach. Budujemy sieci światłowodowe tam, gdzie inni dalej świadczą usługi na kablach miedzianych.

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Chęć łączenia ludzi i pokonywanie ograniczeń towarzyszą historii naszej firmy. 15-letnie dzieje Interkonekt S.C. w Wolbromiu - operatora sieci światłowodowej FIBER - pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Fiber dla biznesu

Fiber dla biznesu

Jesteśmy lokalną firmą, która doskonale rozumie, jak powstaje i rozwija się biznes. Z własnego doświadczenia czerpiemy pomysły na wsparcie innych firm – małych, średnich i tych dużych – dostarczając im niezawodny internet.

Sprawdź nas za darmo

Sprawdź nas za darmo

Nie lubisz kupować kota w worku? My też! Dlatego doskonale rozumiemy, że zanim podpiszesz z nami umowę, chciałbyś za darmo przetestować nasze usługi - zarówno internet światłowodowy, jak również telewizję.

Telewizja światłowodowa

Telewizja światłowodowa

Ponad 100 kanałów. Z czego ponad połowa w najlepszej jakości za bardzo korzystną cenę – tym pokonujemy konkurencję. Wspólnie z naszymi klientami udało nam się stworzyć optymalną listę kanałową.

Wspieramy lokalnie

Wspieramy lokalnie

Marka FIBER łączy ludzi na wielu poziomach - nie tylko w sensie komunikacji sieciowej. Od wielu lat zarząd i pracownicy firmy angażują się w inicjatywy ważne dla lokalnej społeczności. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla Was.