FIBER Przyjacielem Osiedla Młodych

W Dolince na Osiedlu Młodych powstał w ostatnich dniach brzozowy zagajnik. Sponsorem nowych drzewek jest FIBER. Lokalny operator sieci światłowodowej wsparł Gminę Olkusz przekazując osiem 3-metrowych sadzonek. Za zaangażowanie w sprawy osiedla, FIBER został uhonorowany statuetką Przyjaciel Osiedla Młodych.

Dzięki współpracy lokalnej firmy, jaką jest Interkonekt, Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu, radnego miejskiego Wojciecha Ozdoby i zarządu Osiedla Młodych udało się zagospodarować kolejny zakątek Dolinki. To chętnie odwiedzane przez mieszkańców miejsce staje się na naszych oczach coraz piękniejsze.

Bardzo się cieszymy, że możemy w taki sposób zaangażować się w projekty przeznaczone dla olkuszan. Jedną z naszych firmowych wartości jest aktywność we wszystkich sferach życia, w tym również aktywny odpoczynek. Stąd nasze szczególne zaangażowanie w to, aby Dolinka była miejscem chętnie wybieranym na spacer, zabawę z dziećmi, jazdę na rolkach czy rowerze – komentują właściciele firmy Interkonekt.

Firma została uhonorowana przez zarząd osiedla statuetką „Przyjaciel Osiedla Młodych”. – To bardzo miły gest, który sprawił nam dużą przyjemność – dziękują właściciele marki FIBER.

Zaangażowanie lokalnych firm w projekty społeczne jest z perspektywy mieszkańców niezwykle istotne. Wiele razy mogliśmy liczyć na przychylność firmy i w imieniu mieszkańców Osiedla Młodych bardzo za nią dziękujemy – mówią Wojciech Ozdoba i Jan Durański z zarządu tego osiedla.

To kolejny w ostatnim czasie prezent dla mieszkańców tej części miasta. Niedawno na nowym placu zabaw w Dolince został zamontowany dezynfektor do rąk przekazany przez właścicieli firmy Interkonekt. Dzięki niemu dzieciaki i ich rodzice mogą zdezynfekować ręce przed zabawą we wspólnej przestrzeni.