fotoKONKURS Wakacyjny

50-calowy telewizor SAMSUNG i nawet dwa lata darmowego internetu od FIBER do wygrania w fotoKONKURSIE Wakacyjnym FIBER. Zasady są dziecinnie proste, a udział może wziąć każdy, kto mieszka w zasięgu sieci światłowodowej FIBER!

Wakacje spędzacie w domu? To nic! Region Olkusza jest piękny i na pewno macie w nim jeszcze wiele do odkrycia! Wycieczka rowerem do lasu? Pokażcie nam koniecznie, jak dobrze się bawicie! Udało Wam się zastać piękny zachód słońca nad Zamkiem Rabsztyn lub Pustynią Błędowską? Mieliście piękny spacer w Dolnie Wodącej? A może relaksujecie się w swoim magicznym ogrodzie albo na pięknym balkonie i chcecie nam to pokazać? Zachęcamy Was do aktywności na świeżym powietrzu, bo ona daje Wam odporność i MOC! Po takich aktywnych wakacjach będziecie jak nasz światłowód FIBER – z mega mocą, niezawodni i szybcy!

Podzielcie się z nami wakacyjnymi odkryciami oraz wspaniałą energią z nami i zgarnijcie jedną z fantastycznych nagród:

1 miejscetelewizor 50„ marki SAMSUNG

2 miejsce – 2 lata internetu światłowodowego FIBER

3 miejsce1 rok internetu światłowodowego FIBER

4 miejsce6 miesięcy internetu światłowodowego FIBER

5 miejsce3 miesiące internetu światłowodowego FIBER

Pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku wklejcie wykonane przez siebie zdjęcie, pokazujące, w jaki sposób można ciekawie spędzać czas nie wyjeżdżając poza granice powiatu! Macie czas do 31 sierpnia. Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Będzie nam miło, jeśli udostępnicie tę informację swoim znajomym. Niech też mają szansę na wygraną!