Konkurs FIBER dla dzieci

„Co robią dzieci, kiedy pada deszcz?” Na pewno się nie nudzą, bo szykują pracę na Konkurs FIBER na Dzień Dziecka! Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was fajne nagrody z Waszymi ulubionymi bohaterami z bajek!

Zasady KONKURSU są dziecinnie proste:

– przygotujcie pracę w dowolnej technice, na której pokażecie, co robicie, jak pada deszcz. Poproście mamę lub kogoś dorosłego, żeby wrzucili zdjęcie pracy w komentarzu pod tym postem

LUB

– zróbcie coś fajnego i poproście mamę, żeby zrobiła zdjęcie wam lub tego, co robicie i wrzuciła je w komentarzu

(oglądanie telewizji FIBER, granie na konsoli dzięki internetowi FIBER lub robienie kreatywnych rzeczy na komputerze z internetem FIBER też może być twórczo pokazane na zdjęciu 😉 ).

 

My wiemy, że dzieciaki kochają swobodę, więc i w tym konkursie czujcie się swobodnie! Macie ogromną dowolność w realizacji tematu. Im bardziej nas zadziwicie, tym dla was lepiej.

Wasi rodzice regulamin znajdą tutaj.

 

Najważniejsze w nim jest to, że nagród głównych przewidujemy aż 5! W każdej fiberowej MEGAPACZCE-niespodziance zwycięzca znajdzie:

– zabawkę ufundowaną przez kanały dla dzieci Disney

– worko-plecak

– artykuły kreatywne

– kosmetyki z bohaterami bajek od Naszej Wizji

– masę gadżetów FIBER, z którymi nie ma nudy!

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do  31 maja 2021 do północy! Konkurs jest przewidziany dla dzieci w wieku 3-12 lat zamieszkujących powiaty olkuski i zawierciański.

Do dzieła!

 

FIBER

Łączymy ludzi z prędkością światła