Konkurs Mikołajkowy FIBER

Hoł, hoł, hoł! A kto to u nas był? Tak, to Święty Mikołaj zostawił coś dla naszych fiberowych dzieciaków! Jak można zdobyć torbę z nagrodami niespodziankami od Disneya i FIBERA? To bardzo proste! Wygrać konkurs „Prezent dla Mikołaja”! Dla pięciorga dzieci, które wykonają najpiękniejszy rysunek dla Świętego Mikołaja, mamy cudowne zestawy z postaciami Disneya!

Mikołaj zawsze o nas pamięta, więc pokażmy mu, że i my pamiętamy o nim.

Co dokładnie trzeba zrobić?

1. Wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice.

2. Praca ma nawiązywać do tego, co dzieciaki lubią najbardziej – Bożego Narodzenia i postaci z bajek Disneya, które możecie oglądać na kanałach tematycznych Disneya w telewizji FIBER.

3. Zdjęcie pracy należy wrzucić w postaci komentarza pod postem konkursowym na profilu FIBER na Facebooku między 1 a 6 grudnia 2020.

W zamieszczeniu zdjęcia mogą dzieciakom pomagać rodzice. Najbardziej docenimy prace samodzielnie wykonane przez maluchy (rodzice w tym czasie mogą odpocząć przed telewizorem albo w inny ulubiony sposób).

Jeśli szukacie inspiracji, wejdźcie na kanały dostępne w pakietach Telewizji FIBER:

  • Disney Channel
  • Disney Junior
  • Disney XD

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 12 lat, zamieszkujące powiaty olkuski i zawierciański, za zgodą swoich rodziców.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Gotowi? A więc do dzieła! Niech MOC będzie z Wami!

FIBER

Łączymy ludzi z prędkością światła