Lato w Bibliotece z FIBER

Wakacyjny program ☀️Lato w Bibliotece, którego partnerem jest FIBER, cieszy się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych! Nic dziwnego – w Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu zawsze jest super! Zobaczcie, co w te wakacje czeka na dzieciaki i spieszcie się z zapisami, bo chętnych jest sporo! Zajęcia są oczywiście bezpłatne!
Oto, co proponuje Wam nasza olkuska biblioteka:
🟠 W poniedziałki dzieci od 4 do 6 lat zapraszamy na 𝗞𝗥𝗘𝗔𝗧𝗬𝗪𝗡𝗘 𝗭𝗔𝗕𝗔𝗪𝗬 𝗭 𝗞𝗦𝗜𝗔̨𝗭̇𝗞𝗔̨. 📚 Na spotkaniach będziemy czytać naszym milusińskim fragmenty książek, bajek i wierszy, zabierzemy ich do magicznego świata KAMISHIBAI, ale także dzieci wezmą udział w warsztatach art-recyklingu i zabawach ruchowych.
🟠 We wtorki z kolei odbędziemy niezwykłą i fantastyczną 𝗣𝗢𝗗𝗥𝗢́𝗭̇ 𝗗𝗢 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗦𝗭Ł𝗢𝗦́𝗖𝗜. 🛩 Dzieci i młodzież (od 7 do 12 lat) m.in. odkryją tajemnice egipskich piramid, wezmą udział w starożytnych igrzyskach olimpijskich, odwiedzą pracownię Marii Skłodowskiej-Curie i poznają całkiem nieodległe czasy PRL-u. Mamy też dla Was warsztaty artystyczne i fotograficzne!
🟠 A w środy? Rusza 𝗦𝗧𝗥𝗘𝗙𝗔 𝗚𝗔𝗠𝗜𝗡𝗚𝗢𝗪𝗔 𝗪 𝗕𝗜𝗕𝗟𝗜𝗢𝗧𝗘𝗖𝗘! 🎮 To nie tylko turnieje gier planszowych i komputerowych, ale też warsztaty na miarę XXI wieku! Warsztaty programowania, kodowania i robotyki LEGO®. Strefa gamingowa przeznaczona jest dla młodzieży od 10 do 14 lat.
💜 Partnerem projektu jest firma INTERKONEKT Aleksander Barczyk, Tomasz Furman sp. j. w Wolbromiu – operator sieci światłowodowej FIBER💜
Dla najwytrwalszych i najbardziej aktywnych uczestników przewidziane są upominki! 🎁
💜 Łączymy ludzi z prędkością światła 💜
📧 bok@interkonekt.pl
☎ 32 7065001
📌 BOK Olkusz, Kościuszki 20
📌 BOK Wolbrom, Piłsudskiego 57a