Odbierz bezpłatny odblask!

Bądź widoczny, bądź bezpieczny z  FIBER! Zmiana czasu z letniego na zimowy to idealny moment, aby zaopatrzyć się w opaskę odblaskową, którą można założyć na ramię, nogę lub przyczepić do dowolnej części garderoby. Dzięki temu, że odbija światło, jesteśmy widoczni po zmroku dla osób kierujących samochodami.

FIBER przygotował dla mieszkańców kilka tysięcy opasek odblaskowych. Na dzieciaki czekają także odblaskowe breloki. Można je otrzymać zupełnie za darmo w Biurach Obsługi Klienta w Olkuszu i Wolbromiu.

Bez względu na to, czy spacerujesz po zmroku, wracasz z pracy lub szkoły, czy też biegasz lub jeździsz na rowerze, powinieneś zadbać o swoje bezpieczeństwo. – Jako lokalna firma czujemy się odpowiedzialni za bezpieczeństwo mieszkańców w różnych aspektach. Jesteśmy tam, gdzie możemy być potrzebni – komentują właściciele firmy Interkonekt Sp. j., operatora sieci światłowodowej FIBER.

Akcja „Bądź widoczny, bądź bezpieczny” prowadzona jest od kilku lat. W tym czasie lokalny operator sieci światłowodowej FIBER rozdał za darmo kilkadziesiąt tysięcy odblasków, między innymi przedszkolakom, uczniom, seniorom, sportowcom, członkom klubów osiedlowych, a także mieszkańcom, którzy odwiedzili namiot FIBER podczas wydarzeń plenerowych.

W ramach akcji, przy współpracy z Policją i Strażą Miejską, prowadzone były również prelekcje dla najmłodszych mieszkańców powiatu olkuskiego. „Bądź widoczny, bądź bezpieczny” to jedna z wielu lokalnych inicjatyw społecznych, w jakie włączają się właściciele i pracownicy FIBER.

Za zaangażowanie w bezpieczeństwo mieszkańców i społeczną odpowiedzialność biznesu firma otrzymała dwukrotnie prestiżową nagrodę branżową Tele.Odpowiedzialni 2019 i 2020.

Opaska odblaskowa może uratować Ci życie. FIBER daje Ci ją za darmo, bo Twoje życie jest bezcenne!

 

Biura Obsługi Klienta FIBER

Olkusz, Kościuszki 20

Wolbrom, Piłsudskiego 57a

Pon – pt 9:00-17:00