Praca dla serwisanta

Jeśli chcesz pracować w branży telekomunikacyjnej, światłowody nie są dla ciebie magią, a nawet potrafisz je zespawać, zapraszamy Cię do zespołu FIBER! Dynamicznie się rozwijamy i fajnie byłoby mieć cię na pokładzie największego lokalnego operatora sieci światłowodowej w powiecie olkuskim!

STANOWISKO: SERWISANT-MONTER-INSTALATOR sieci światłowodowej

Miejsce pracy: powiaty olkuski, zawierciański, miechowski

Twoje obowiązki:

  • prace przy rozbudowie sieci światłowodowej FIBER,
  • montaż linii światłowodowych,
  • wykonywanie przyłączy budynków do sieci FIBER,
  • instalacje wewnątrz budynków,
  • spawanie włókien światłowodowych,
  • konfiguracja urządzeń abonenckich.

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego technicznego,
  • wiedzy z zakresu instalacji teleinformatycznych,
  • podstawowych umiejętności instalatorskich,
  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości (drabina),
  • prawa jazdy kategorii B,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną, dogodną dla ciebie umowę cywilno-prawną (może być B2B),
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • wsparcie merytoryczne innych członków zespołu,
  • możliwość szkolenia się i rozwoju zawodowego.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest konieczne – wszystkiego Cię nauczymy!

Brzmi dobrze? Napisz do nas: praca@interkonekt.pl. Na Twoje zgłoszenie z CV czekamy do 15 grudnia 2021.

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Państwa o zasadach przetwarzania danymi osobowymi pozyskanymi w trakcie procesu rekrutacji.

I. Administratorem danych osobowych jest spółka Interkonekt Paweł Barczyk, Tomasz Furman spółka jawna z siedzibą w Wolbromiu, ul. M. Piłsudskiego 57a, 32-340 Wolbrom, e-mail: rodo@interkonekt.pl telefon: 32 706 50 00

II. Dane osobowe gromadzone podczas rekrutacji przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, do czasu zakończenia procesu rekrutacji na określone w ogłoszeniu stanowisko. Nie przechowujemy danych osobowych na poczet przyszłych rekrutacji.

III. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

IV. Dane osobowe kandydatów nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

V. Państwa dane osobowe nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

VI. Nie dokonujemy profilowania w procesie przetwarzania danymi osobowymi.

VII. Podanie danych w CV danych osobowych takich jak: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (telefon, adres e-mail), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym.

VIII. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale wymaga wyraźnej Państwa zgody dlatego prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli jak poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Interkonekt Paweł Barczyk, Tomasz Furman spółka jawna z siedzibą w Wolbromiu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

IX. Udzielona przez Państwa zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.