Prezent dla Ciebie od Mikołaja

Hoł, hoł! Mamy cynk, że 6 grudnia Św. Mikołaj będzie w FIBER! Będzie miał dla was PREZENTY – bony na internet i telewizję światłowodową, które śmigają jeszcze szybciej niż jego sanie! Aż 3 miesiące darmowego śmigania czekają na naszych obecnych i nowych klientów!

Jeśli już JESTEŚ KLIENTEM FIBER i korzystasz tylko z jednej naszej usługi, bon wykorzystasz przy podpisywaniu na kolejną. Przykładowo – jeśli masz już nasz internet, a chcesz telewizję, przez pierwsze 3 miesiące za nią nie zapłacisz.

Jeśli CHCESZ BYĆ NASZYM KLIENTEM, bon wykorzystasz na usługi, które wybierzesz. Ty również przez pierwsze 3 miesiące będziesz śmigać gratis!

 

JAK ODEBRAĆ PREZENT?

  1. 6 grudnia do godz. 23:59 wyślij maila na adres bok@interkonekt.pl w tytule wpisując „ŚWIĘTY MIKOŁAJ” lub wypełnij formularz kontaktowy https://fiber.pl/olkusz/kontakt/ (w opisie wpisując: „ŚWIĘTY MIKOŁAJ”)
  2. Zostaw namiary do siebie: imię i nazwisko oraz numer telefonu.
  3. Nasze fioletowe elfy skontaktują się z Tobą i wyślą Ci BON na 3 miesiące bezpłatnych usług FIBER, który możesz wykorzystać do końca 2021 roku podczas podpisywania umowy na usługi światłowodowe.

 

Promocja obowiązuje wyłącznie 6 grudnia 2021 roku, a ilość bonów jest ograniczona. Nie czekaj!