Praca w zespole FIBER

Szukasz pracy w branży przyszłości? Lubisz kontakt z ludźmi? Potrzebujesz stabilnego zatrudnienia z dobrym wynagrodzeniem? Jako lokalny lider w branży światłowodowej dynamicznie się rozwijamy i podnosimy jakość naszych usług. Poszukujemy osoby, która będzie chciała dołączyć do zespołu FIBER i razem z nami „Łączyć ludzi z prędkością światła”.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: opiekun klienta online

Miejsce pracy: siedziba firmy, Wolbrom

Oferujemy:

 • pracę w młodym i dynamicznym gronie pracowników FIBER,
 • szkolenie wprowadzające i szkolenia rozwijające Twój potencjał
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną umowę cywilno-prawną (w tym B2B), jeśli wolisz umowa na pełen etat
 • atrakcyjne wynagrodzenie

Do Twoich obowiązków będą należały:

 • bieżąca obsługa naszych Klientów online – telefonicznie oraz za pomocą innych narzędzie komunikacji zdalnej
 • wprowadzanie danych do systemu
 • raportowanie wyników pracy

Oczekujemy:

 • bardzo dobrej komunikacji z Klientem
 • gotowości do ciągłego rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
 • dobrej organizacji czasu pracy
 • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
 • znajomości obsługi systemów CRM

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest konieczne – wszystkiego Cię nauczymy!

Brzmi dobrze? Napisz do nas: praca@interkonekt.pl. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 22 czerwca 2022 r.

 

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Państwa o zasadach przetwarzania danymi osobowymi pozyskanymi w trakcie procesu rekrutacji.
I. Administratorem danych osobowych jest spółka Interkonekt Paweł Barczyk, Tomasz Furman spółka jawna z siedzibą w Wolbromiu, ul. M. Piłsudskiego 57a, 32-340 Wolbrom, e-mail: rodo@interkonekt.pl telefon: 32 706 50 00 II. Dane osobowe gromadzone podczas rekrutacji przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, do czasu zakończenia procesu rekrutacji na określone w ogłoszeniu stanowisko. Nie przechowujemy danych osobowych na poczet przyszłych rekrutacji.
III. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
IV. Dane osobowe kandydatów nie będą przekazywane podmiotom trzecim.
V. Państwa dane osobowe nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
VI. Nie dokonujemy profilowania w procesie przetwarzania danymi osobowymi.
VII. Podanie danych w CV danych osobowych takich jak: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (telefon, adres e-mail), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym.
VIII. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale wymaga wyraźnej Państwa zgody dlatego prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli jak poniżej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Interkonekt Paweł Barczyk, Tomasz Furman spółka jawna z siedzibą w Wolbromiu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
IX. Udzielona przez Państwa zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.