konkurs walentynkowy

Weź udział w konkursie FIBER

Łączymy ludzi z prędkością światła i kochamy naszych Klientów, więc Święto Zakochanych nie mogło umknąć naszej uwadze. Z tej okazji mamy coś specjalnego dla Was. Konkurs Walentynkowy FIBER „Super dopasowani” to mega okazja na sprawienie prezentu komuś bliskiemu i sobie samemu.

Do wygrania zestaw słuchawek bezprzewodowych JBL dla dwóch osób! Co trzeba zrobić?

Wejść na nasz fanpage na Facebooku, znaleźć post konkursowy i:

  • Oznaczyć w komentarzu osobę, z którą chcielibyście rozmawiać, używając takich słuchawek,
  • Napisać w jednym zdaniu, dlaczego akurat z tą osobą 😊

Pamiętajcie, że miłość nie zna granic. Możecie oznaczać absolutnie każdego, kto jest dla Was ważny – może to być mąż, dziewczyna, sąsiadka (nie wnikamy 😉), przyjaciółka, mama, tata, czy też ciocia.

Ponieważ nie lubimy ograniczeń i cenimy sobie swobodę, dopuszczamy kilka zgłoszeń konkursowych od jednej osoby (to super, że kochacie tak dużo ludzi).

Autor i osoba oznaczona w komentarzu z najciekawszą, najbardziej uroczą i zabawną odpowiedzią, która zdobędzie nasze serca, wygra tę wspaniałą nagrodę – dwie pary słuchawek bezprzewodowych JBL 500BT. Z takim gadżetem zawsze będziecie mieć wolne ręce, będziecie mogli rozmawiać i słuchać muzyki do woli bez niepotrzebnych kabelków – leżąc na kanapie, biegając, sprzątając czy pracując.

Na wasze odpowiedzi czekamy do 14 lutego do północy.

REGULAMIN KONKURSU

 

FIBER

Łączymy ludzi z prędkością światła