FIBER w Sulisławicach

Z wielką przyjemnością byliśmy częścią niesamowitej imprezy w Sulisławicach. Finał Dziecięcych Dni Sportu stał się okazją do spotkania z mieszkańcami tej miejscowości oraz przybyłymi gośćmi. Byliśmy jednym ze sponsorów tej imprezy, a dzięki bardzo dobrej współpracy z lokalną społecznością zainstalowaliśmy łącze światłowodowe w remizie OSP Sulisławice, dzięki czemu strażacy i osoby korzystające z gościnnych progów remizy, mają już dostęp do superszybkiego internetu za darmo.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i znaleźli czas na rozmowę z nami. Dla nas również było to wspaniałe popołudnie. Jak zawsze obdarowaliśmy was naszymi fiberowymi gadżetami.

Osoby odwiedzające nasze stoisko mogły poznać naszą atrakcyjną ofertę na internet światłowodowy i telewizję, a także złożyć deklarację na przyłącz domu. Budowa sieci światłowodowej w Sulisławicach, która umożliwia mieszkańcom dostęp do szerokopasmowego internetu, była odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie na tę usługę wśród mieszkańców Sulisławic.

Wierzymy, że zaproszenie od Koła Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy w Sulisławicach, to początek długiej przyjaźni i jeszcze nie raz się zobaczymy!

Osoby, które jeszcze nie zgłosiły chęci podłączenia się do internetu światłowodowego FIBER, wciąż mogą to zrobić w naszym Biurze Obsługi Klienta, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem strony internetowej.

 

FIBER

Łączymy ludzi z prędkością światła

 

bok@interkonekt.pl

32 7065001

BOK Olkusz, Kościuszki 20

BOK Wolbrom, Piłsudskiego 57a