FIBER dla dużych rodzin

Od 1 sierpnia posiadacze Karty Dużej Rodziny płacą w FIBER mniej! Na zniżkę mogą liczyć podpisujący nowe umowy na internet światłowodowy i telewizję FIBER, a także klienci Sklepu Interkonekt w Wolbromiu. To kolejna już inicjatywa firmy, której celem jest wsparcie rodzin z dziećmi.

– Przystąpienie do programu Karta Dużej Rodziny jest pewnego rodzaju „kropką nad i” dla naszych dotychczasowych działań, które są ukłonem w stronę rodzin. Jako lokalna firma od lat bardzo angażujemy się we wszystkie inicjatywy skierowane właśnie do rodzin. Nasza obecność na festynach, wsparcie akcji charytatywnych, przekazywana pomoc materialna i finansowa, partnerstwo w projektach realizowanych przez szkoły, biblioteki, instytucje kultury i stowarzyszenia zostały dwukrotnie docenione na skalę Polski. Dwa lata z rzędu otrzymaliśmy nagrodę Tele.Odpowiedzialni za zaangażowanie w sprawy społeczne – mówią Paweł Barczyk i Tomasz Furman, właściciele firmy Interkonekt, operatora sieci światłowodowej FIBER.

5-procentowa zniżka na usługi FIBER oraz artykuły papiernicze i biurowe w Sklepie Interkonekt to kolejny ukłon w kierunku rodzin z dziećmi. Rabat udzielany jest na podstawie ważnej karty i łączy się z innymi promocjami.

Zbliża się powoli nowy rok szkolny i dla każdego rodzica wiąże się on z koniecznością zakupu materiałów szkolnych. Wiele rodzin potrzebuje również mocnego i stabilnego internetu, aby móc pracować i uczyć się zdalnie w razie konieczności. Dodatkowy rabat jest realną ulgą dla rodzinnego budżetu.

– Wsparcie dla rodzin wychowujących dzieci wpisuje się w misję i wizję naszej firmy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, ale również pracowników. W naszym zespole jest dużo młodych rodziców i doskonale rozumiemy ich położenie. W razie potrzeby mogą liczyć na elastyczny czas pracy i pracę zdalną, aby móc łączyć obowiązki rodzinne z zawodowymi. Czasy pandemii pokazały, jak ważna ze strony pracodawcy jest umiejętność wyjścia naprzeciw potrzebom rodziców małych dzieci, w tym w szczególności młodych mam – uważają właściciele marki FIBER.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin posiadających przynajmniej trójkę dzieci.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie programu KDD.